Anti Targeted Attack Platform

Kaspersky Anti Targeted Attack Platform umożliwia firmom wykrywanie ataków ukierunkowanych, zagrożeń zaawansowanych oraz włamań do systemów. Wykorzystuje technologie analizy zagrożeń i zaawansowanego uczenia maszynowego, a także łączy monitorowanie sieci oraz punktów końcowych z zaawansowaną technologią piaskownicy i analizą zagrożeń, aby wykrywać powiązania między różnymi zdarzeniami i nadawać incydentom odpowiedni priorytet, dzięki czemu pomaga ujawniać i rozpoznawać ataki złożone.

Innowacyjne technologie wykrywania wspierane analizą globalną – aby jeszcze lepiej chronić firmy.


 • Wielowarstwowa architektura sensorów

  Wykorzystując wiele sensorów, wykrywa aktywności w różnych obszarach sieci IT, aby szybko identyfikować atak skomplikowanych zagrożeń na infrastrukturę informatyczną.

 • Inteligentna analiza wspierana uczeniem maszynowym

  Nasze technologia analizy ataków ukierunkowanych ocenia dane znajdujące się w sieci i na sensorach końcowych oraz szybko generuje werdykty w przypadku wykrycia zagrożenia.

 • Zaawansowany interfejs sieciowy

  Zaawansowany interfejs i ulepszona reakcja na incydenty. Zdarzenia, które wystąpiły w ramach jednego incydentu, są zebrane w całość, dając przejrzysty obraz sytuacji bez nadmiaru informacji.

Branże

Kaspersky Anti Targeted Attack Platform oferuje nowe, strategiczne podejście do wykrywania ataków ukierunkowanych.

Wykorzystywane technologie

 • Technologia zabezpieczająca przed zaawansowanymi zagrożeniami i atakami ukierunkowanymi o udowodnionej skuteczności

  Dzięki nowym schematom działania obejmującym automatyczne kojarzenie incydentów oraz ich analizę łatwiej jest zorientować się w bieżącej sytuacji. Platforma Kaspersky Anti Targeted Attack łączy zaawansowane algorytmy uczenia maszynowego, globalną analizę zagrożeń oraz dostosowanie infrastruktury, aby organizacje mogły odkryć najbardziej wyszukany i niszczący atak bez względu na jego etap.

 • Model adaptacyjny bezpieczeństwa

  W połączeniu z elementami opcjonalnymi, takimi jak szkolenia eksperckie (dla administratorów oraz z zakresu reagowania na incydenty), usługi reagowania na incydenty, usługi polowania na zagrożenia, Kaspersky Managed Protection oraz wyznaczony dla klienta menedżer bezpieczeństwa, platforma Kaspersky Anti Targeted Attack stanowi podstawowy model adaptacyjny bezpieczeństwa. Takie podejście projektowe umożliwia rozwiązywanie kluczowych problemów i pomaga organizacjom w odpowiednim zabezpieczeniu ich infrastruktury przed atakami ukierunkowanymi i zagrożeniami zaawansowanymi.

 • Cenione rozwiązanie specjalistyczne do ochrony przed atakami ukierunkowanymi

  Skuteczność rozwiązania Kaspersky Anti Targeted Attack Platform potwierdza certyfikat nadany przez niezależne laboratorium ICSA Labs, uzyskany w rzadko przeprowadzanym teście, który analizuje skuteczność wyspecjalizowanych rozwiązań w ochronie firm przed atakami zaawansowanymi i ukierunkowanymi. W 2017 roku platforma ta została także umieszczona w kwadrancie „Trail Blazer” w teście ochrony przed atakami ukierunkowanymi przeprowadzonym przez organizację Radicati Group.

24/7

Pomoc techniczna na najwyższym poziomie i profesjonalne usługi

Profesjonalna pomoc dostępna zawsze, kiedy jej potrzebujesz. Dostępna w ponad 200 krajach, 34 biurach na całym świecie, 24/7/365. Skorzystaj z naszych pakietów pomocy technicznej na najwyższym poziomie lub skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby mieć pewność, że maksymalnie wykorzystujesz swoją ochronę od Kaspersky.

Wymagania systemowe

* Urządzenia mogą mieć postać wirtualną. Zalecana platforma: VMware vSphere.

Zagrożenia

Współczesny krajobraz zagrożeń wymaga stosowania wyspecjalizowanych rozwiązań:

 • Przeciętny atak ukierunkowany pozostaje niewykryty przez ponad 214 dni.

 • Tradycyjne rozwiązania zabezpieczające nie są skuteczne wobec bieżących zagrożeń.

 • Wektorami ataków mogą zostać łańcuchy dostaw i zaufane firmy zewnętrzne.

 • 80% ataków ukierunkowanych rozpoczyna się od kliknięcia załączników lub odnośników w wiadomości pocztowej.

 • W dwóch trzecich ataków ukierunkowanych wykorzystywana jest socjotechnika.

 • Dane autoryzacyjne mogą zostać wykradzione potajemnie.

Wyróżnienia

Aby dowiedzieć się, w jaki sposób prawdziwe cyberbezpieczeństwo może wspomóc strategię ochrony w Twojej firmie, skontaktuj się z naszymi ekspertami.