Private Security Network

Kaspersky Private Security Network zapewnia firmom większość korzyści płynących z globalnej analizy zagrożeń wykorzystującej chmurę, bez konieczności udostępniania jakichkolwiek danych na zewnątrz kontrolowanego obszaru. To osobista, lokalna i całkowicie prywatna wersja Kaspersky Security Network dla firm.


 • Analiza zagrożeń w czasie rzeczywistym

  Przeprowadzana przez Kaspersky analiza zagrożeń występujących na całym świecie dostarcza w czasie rzeczywistym wszystkie potrzebne informacje. Umożliwia to łagodzenie codziennych incydentów związanych z bezpieczeństwem i śledzenie potencjalnych ataków.

 • Natychmiastowe wykrywanie zagrożeń

  Aby wykryć i zablokować nowy szkodliwy program, standardowe produkty bezpieczeństwa potrzebują nawet do czterech godzin. Kaspersky Private Security Network potrzebuje na to mniej niż 60 sekund – a dodatkowo żadne dane nie opuszczają sieci lokalnej.

 • Natychmiastowa reakcja

  W obrębie kontrolowanej sieci lokalnej reakcja jest podejmowana w sposób natychmiastowy dzięki dysponowaniu najświeższą analizą zagrożeń wykorzystującą chmurę.

Branże

Kaspersky Private Security Network najlepiej sprawdza się w tych sektorach:

Wykorzystywane technologie

 • Analiza zagrożeń w obrębie kontrolowanej sieci lokalnej

  Standardowy produkt zabezpieczający potrzebuje nawet czterech godzin, aby wykryć, zarejestrować i zablokować ponad 360 tys. nowych szkodliwych programów, które badacze Kaspersky identyfikują każdego dnia. Kaspersky Private Security Network dostarcza rozwiązaniom zabezpieczającym informacje o nowych zagrożeniach w zaledwie 60 sekund – a żadne dane nie opuszczają sieci lokalnej.

 • Zgodność ze ścisłymi standardami regulacyjnymi dotyczącymi bezpieczeństwa i prywatności

  Kaspersky Private Security Network jest zainstalowany całkowicie w obrębie organizacji i działa wyłącznie w jej granicach. Dzięki temu firmy zobowiązane do przestrzegania ścisłych zasad w kwestii prywatności danych – takie jak usługi finansowe czy agencje rządowe – nie muszą rezygnować z bezpieczeństwa z wykorzystaniem chmury na rzecz prywatności.

 • Dostosowana do wymagań w zakresie izolacji sieci krytycznej i urządzeń

  Wielu dostawców bezpieczeństwa asekurowanego chmurą oferuje przechowywanie w pamięci podręcznej adresów serwerów pośredniczących, co zmniejsza liczbę zapytań systemu wysyłanych do chmury w celu poznania reputacji danego zasobu. Kaspersky stosuje inne, unikatowe podejście — całkowicie lokalną chmurę, znajdującą się we własnym centrum danych organizacji, bez interakcji ze światem zewnętrznym, czyli serwerami innych firm. Taka możliwość bywa kluczowa w przypadku sieci przemysłowych i rządowych.

24/7

Pomoc techniczna na najwyższym poziomie i profesjonalne usługi

Profesjonalna pomoc dostępna zawsze, kiedy jej potrzebujesz. Dostępna w ponad 200 krajach, 34 biurach na całym świecie, 24/7/365. Skorzystaj z naszych pakietów pomocy technicznej na najwyższym poziomie lub skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby mieć pewność, że maksymalnie wykorzystujesz swoją ochronę od Kaspersky.

Wymagania systemowe

Zagrożenia

Zasady związane z udostępnianiem danych nie powinny przyczyniać się do łamania bezpieczeństwa z racji tego, że nie można uzyskać dostępu do dużych baz danych bezpieczeństwa i zasadniczej analizy w czasie rzeczywistym. Nie uwzględniając takiej analizy, można spodziewać się:

 • rygorystycznych standardów regulacyjnych, bezpieczeństwa i prywatności w zakresie dostępu do danych,

 • niższych współczynników wykrywania i udostępniania zagrożeń,

 • fizycznie izolowanych sieci, niezdolnych do otrzymywania informacji o reputacji z chmury,

 • dużych szkód spowodowanych przez nowe cyberzagrożenia i luki dnia zerowego,

 • długiego czasu aktualizacji sygnatur (aż do 4 godzin),

 • krajowych i geograficznych ograniczeń w udostępnianiu danych.

Aby dowiedzieć się, w jaki sposób prawdziwe cyberbezpieczeństwo może wspomóc strategię ochrony w Twojej firmie, skontaktuj się z naszymi ekspertami.