O produkcie

Prawdziwe cyberbezpieczeństwo dla urządzeń mobilnych

Kaspersky Security for Mobile to produkt kompatybilny ze wszystkimi najpopularniejszymi platformami, który chroni i kontroluje dane firmowe na urządzeniach mobilnych oraz zabezpiecza sam sprzęt. Wielowarstwowa ochrona urządzeń mobilnych w czasie rzeczywistym zapewniania przez zaawansowane technologie działające w sposób proaktywny i wykorzystujące chmurę. Blokuje nieautoryzowany dostęp do danych firmowych oraz umożliwia zdalną kontrolę w przypadku kradzieży lub zgubienia urządzenia.


 • Zaawansowana ochrona dla urządzeń mobilnych

  Kaspersky Mobile Security łączy ochronę przed szkodliwymi programami, wykorzystującą chmurę, analizę zagrożeń oraz uczenie maszynowe, aby chronić przed zaawansowanymi zagrożeniami mobilnymi.

 • Kontrola sieci, ochrona przed phishingiem i spamem

  Kontrola sieci na zaawansowanym poziomie oraz technologie zabezpieczające przed phishingiem i spamem chronią urządzenie wraz ze znajdującymi się na nim danymi przed atakami phishingowymi, a także pomagają w filtrowaniu niechcianych stron internetowych, połączeń i wiadomości.

 • Zarządzanie urządzeniem mobilnym i aplikacjami

  Wyświetlanie danych na urządzeniach, tworzenie i zarządzanie politykami, wysyłanie poleceń do urządzeń i generowanie raportów – a wszystko z poziomu łatwej w zarządzaniu, centralnej konsoli.

 • Zgodność z przepisami RODO/GDPR

  Kaspersky Endpoint Security pomaga inspektorom ochrony danych w zabezpieczaniu danych klientów i pracowników, zapobieganiu incydentów bezpieczeństwa oraz łagodzeniu ryzyka wycieku danych.

Branże

Rozwiązanie spełnia wymagania w zakresie ochrony bez względu na ograniczenia firm.

Wykorzystywane technologie

 • Zarządzanie urządzeniami mobilnymi z jednego miejsca

  Podobnie jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych punktów końcowych, sterowanie i ochrona wszystkich smartfonów i tabletów przechowujących dane firmowe może odbywać się z jednego miejsca. Działania w ramach jednej platformy sprawiają, że bezpieczeństwo jest zintegrowane i daje lepszą widoczność aktywów korporacyjnych, a także umożliwia zastosowanie spójnej polityki na każdym odcinku łańcucha firmowej infrastruktury. Zadania zarządzania i konserwacji zajmują mniej czasu i są skuteczniejsze, a administratorzy IT mogą skupić się na innych aspektach swojej pracy.

 • Wielowarstwowa ochrona zapewniana przez jedno rozwiązanie bezpieczeństwa

  Kaspersky Mobile Security zapewnia wielowarstwową ochronę przed najnowszymi zagrożeniami mobilnymi oraz szeroki wachlarz funkcji służących do zarządzania urządzeniami z systemem Android, iOS i Windows (zarządzanie urządzeniami mobilnymi, MDM) oraz aplikacjami (zarządzanie aplikacjami mobilnymi, MAM). Rozwiązanie to znacznie zmniejsza czas potrzebny na konserwację tych urządzeń i zapewnia bezpieczny dostęp do firmowych systemów. Dzięki integracji z najpopularniejszymi platformami możesz kontrolować urządzenie, skanować je i sterować wszystkimi funkcjami antykradzieżowymi w sposób zdalny.

 • Scentralizowane zarządzanie rozwiązaniem bezpieczeństwa dla urządzeń mobilnych

  Kaspersky Security for Mobile umożliwia zarządzanie urządzeniami mobilnymi z systemem Android, iPhone i Windows Phone, a także wszystkimi rzeczywistymi i wirtualnymi punktami końcowymi, z jednej konsoli — Kaspersky Security Center. Rozwiązanie umożliwia przeglądanie danych na urządzeniach, tworzenie polityk i zarządzanie nimi, wysyłanie poleceń do urządzeń i generowanie raportów, a wszystko z poziomu jednego, łatwego w zarządzaniu punktu centralnego – bez konieczności stosowania oddzielnego narzędzia do zarządzania urządzeniem mobilnym.

24/7

Pomoc techniczna na najwyższym poziomie i profesjonalne usługi

Profesjonalna pomoc dostępna zawsze, kiedy jej potrzebujesz. Dostępna w ponad 200 krajach, 34 biurach na całym świecie, 24/7/365. Skorzystaj z naszych pakietów pomocy technicznej na najwyższym poziomie lub skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby mieć pewność, że maksymalnie wykorzystujesz swoją ochronę od Kaspersky.

Wymagania systemowe

Zagrożenia

Łącząc funkcjonalne szyfrowanie i ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem, Kaspersky Security for Mobile proaktywnie chroni urządzenia mobilne, a nie tylko izoluje je, wraz ze znajdującymi się na nim danymi. Dzięki temu zapewnia skuteczną ochronę, tak istotną dla zwalczania cyberzagrożeń dla firm oraz takich zagrożeń jak:

 • Szkodliwe oprogramowanie dla bankowości,

 • Oprogramowanie żądające okupu dla urządzeń mobilnych (ransomware),

 • Mobilne programy szpiegujące,

 • Trojany SMS,

 • Wyciek danych z urządzeń mobilnych,

 • Urządzenia niezarządzane i niepodlegające zasadom.

Aby dowiedzieć się, w jaki sposób prawdziwe cyberbezpieczeństwo może wspomóc strategię ochrony w Twojej firmie, skontaktuj się z naszymi ekspertami.