O produkcie

Zapewniamy skuteczną ochronę dla organów rządowych przed najbardziej zaawansowanymi, aktualnymi, a nawet przyszłymi zagrożeniami. Respektując potrzeby w zakresie bezpieczeństwa danych w często bardzo ograniczonych i odizolowanych środowiskach, nasze sprawdzone rozwiązania są w pełni skalowalne i wysoce adaptacyjne, dzięki czemu elastycznie integrują się z rządową infrastrukturą IT. Rozwiązanie Kaspersky Private Security Network dostarcza czołowe na świecie informacje o cyberzagrożeniach bez potrzeby wysyłania jakichkolwiek danych poza obszar chronionej organizacji. Wszystkie usługi bezpieczeństwa, pomoc techniczna i niezrównana wiedza ekspercka pozostają do dyspozycji klienta.


 • Wykrywanie ataków ukierunkowanych

  Wykrywanie i zapobieganie zaawansowanym atakom ukierunkowanym na organizacje rządowe.

 • Informacje o cyberzagrożeniach dla odizolowanych sieci

  Nasza w pełni odizolowana, prywatna sieć została specjalnie zaprojektowana dla organów rządowych, aby zapewnić bezpieczną analizę i dostarczenie w czasie rzeczywistym informacji o cyberzagrożeniach bez wysyłania jakichkolwiek informacji poza sieć organizacji.

 • Dostosowanie do lokalnych regulacji i restrykcji

  Nasze rozwiązanie jest dostosowane do standardów i przepisów, łącznie z PII, PCI DSS, HIPAA, FIPS 140.2 itp.

Studia przypadków

Wykorzystywane technologie

 • Kompletna wizja cyberbezpieczeństwa rządowego

  Organizacje rządowe są oczywistym celem cyberterrorystów oraz ataków sponsorowanych przez rządy innych krajów, dlatego kwestią kluczową jest inwestowanie w wykrywanie i neutralizowanie ataków ukierunkowanych, a także zapewnienie zespołowi SOC najświeższych informacji o cyberzagrożeniach, nawet w sieciach odizolowanych, gdzie wysyłanie jakiegokolwiek ruchu poza sieć organizacji nie wchodzi w rachubę. Kolejnym czynnikiem zmniejszającym ryzyko ataku są szkolenia personelu podnoszące świadomość dot. cyberzagrożeń i promujące kulturę cyberbezpieczeństwa w miejscu pracy.

 • Natychmiastowe wykrywanie i reagowanie na ataki ukierunkowane

  Niezwykła skuteczność ochrony firmy Kaspersky jest stale potwierdzana w wynikach niezależnych testów, a nasza platforma chroniąca przed atakami ukierunkowanymi (Kaspersky Anti-Targeted Attack) zapewnia innowacyjne, zaawansowane wykrywanie złożonych zagrożeń oraz identyfikuje i reaguje na bieżące ataki, wykorzystując technologie takie jak lokalna piaskownica – idealne rozwiązanie dla odizolowanych sieci. Nasze portfolio usług obejmuje uszczelnianie systemów oraz reagowanie na incydenty.

 • Gwarancja zaawansowanej ochrony przed zagrożeniami w czasie rzeczywistym, bez problemów związanych ze zgodnością

  Rozwiązanie Kaspersky Private Security Network (KPSN) zostało zaprojektowane, aby zapewniać wszystkie korzyści związane z dostępem do informacji o zagrożeniach w odizolowanych sieciach, w których zgodność z przepisami wyklucza jakiekolwiek przenoszenie danych poza obręb systemów informatycznych. Dostarczając najnowsze informacje o zagrożeniach z zewnętrznej chmury Kaspersky Security Network, wraz z wewnętrznymi danymi gromadzonymi i przetwarzanymi wyłącznie w odizolowanych sieciach, proces instalacji i działanie KPSN odbywa się całkowicie w ramach infrastruktury IT, pod pełną kontrolą klienta. Gwarantuje to wyjątkowy poziom zapobiegania, ochrony i wykrywania zagrożeń.

Ryzyko

Organizacje rządowe stanowią naturalny cel cyberwojny – począwszy od szpiegostwa i szantażu po ataki o podłożu politycznym:

 • cyberterroryzm i ataki sponsorowane przez rządy,

 • cyberszpiegostwo,

 • haktywizm,

 • ataki DDoS na usługi sektora publicznego,

 • tradycyjne zagrożenia, w tym trojany, ataki phishingowe itp.,

 • zagrożenia ransomware,

Wyróżnienia

 • Kaspersky uzyskał tytuł "Lidera" w IDC MarketScape

 • Kaspersky uzyskał oficjalny tytuł "Lidera" w raporcie Gartner Magic Quadrant for Endpoint Protection Platforms

 • Kaspersky zdobył miano jednego z "Liderów" na rynku rozwiązań bezpieczeństwa punktów końcowych przyznane przez Forrester Research, Inc.

 • Nagroda AV-TEST BEST PROTECTION AWARD 2016 potwierdza wyjątkową jakość technologii wykrywania Kaspersky Endpoint Security.

 • Jak potwierdza AV-TEST BEST USABILITY AWARD 2016, Kaspersky Endpoint Security generuje niezwykle małą liczbę irytujących fałszywych alarmów.

 • Jak pokazały niezależne testy, Kaspersky zapewnia punktom końcowym ochronę na niezwykle wysokim poziomie.

Aby dowiedzieć się, w jaki sposób prawdziwe cyberbezpieczeństwo może wspomóc strategię ochrony w Twojej firmie, skontaktuj się z naszymi ekspertami.