O produkcie

Kluczową kwestią w przypadku każdej strategii bezpieczeństwa korporacyjnego jest posiadanie kompleksowego rozwiązania, które zapewni wysoki poziom procesów biznesowych i ochrony danych, a także szeroki wachlarz możliwości zwalczania zaawansowanych zagrożeń. Bez względu na to, co wchodzi w skład Twojej infrastruktury IT – komputery stacjonarne, serwery, centra danych lub maszyny wirtualne – potrzebujesz rozwiązania bezpieczeństwa stworzonego specjalnie w celu zapewnienia optymalnego poziomu ochrony dla wszystkich komponentów.

Kaspersky jest pionierem w dziedzinie wspierania środowiska biznesowego w zakresie strategii bezpieczeństwa adaptacyjnego. Dzięki unikatowemu połączeniu technologii i usług, jako światowy lider w dostarczaniu inteligentnych rozwiązań pomagamy organizacjom w minimalizowaniu ryzyka i wykrywaniu ataków na ich początkowym stadium, radzeniu sobie z atakami mającymi miejsce aktualnie oraz ogólnym polepszeniu poziomu ochrony.


 • Kontrola aplikacji i urządzeń

  Łatwa w zastosowaniu i efektywna, scentralizowana kontrola WWW, urządzeń oraz aplikacji redukuje podatność na ataki i chroni wszystkich użytkowników w firmowej sieci

 • Bezpieczeństwo centrów danych

  Skuteczna ochrona nowoczesnych centrów danych

 • Bezpieczeństwo chmury

  Ochrona prywatnej i publicznej chmury obejmująca wszystkie czołowe platformy wirtualizacji oraz korporacyjne systemy przechowywania danych

 • Ochrona przed atakami DDoS

  Skuteczne zabezpieczenie przed wszelkimi rodzajami ataków DDoS

Studia przypadków

Zaufaj znanej firmie

Z produktów zabezpieczających Kaspersky korzysta już wiele światowych firm.

Wykorzystywane technologie

 • Zredukowane ryzyko ataku

  Kaspersky jest światowym liderem w dziedzinie technologii bezpieczeństwa, której działanie skupia się na ochronie stacji roboczych i serwerów, blokowaniu infekcji szkodliwego oprogramowania, ochronie poufnych informacji, zapobieganiu nieautoryzowanemu dostępowi do sieci korporacyjnych ... i nie tylko. Nasi eksperci ds. bezpieczeństwa biorą również czynny udział w szkoleniu użytkowników, podnosząc ich ogólną świadomość dotyczącą kwestii ochrony. Zaawansowane szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa znacznie zwiększają umiejętności pracowników działów IT, co w znacznym stopniu wspiera rozwój i udoskonala funkcjonowanie centrum operacji bezpieczeństwa (SOC).

 • Idealne rozwiązanie dla hybrydowych centrów danych

  Bez względu na to, z jakich platform wirtualnych korzystasz, rozwiązanie Kaspersky Security for Virtualization Light Agent z opatentowanymi technologiami i unikatową architekturą gwarantuje najszerszy wachlarz możliwości ochrony. VMware vSphere z NSX, Microsoft Hyper-V, Citrix XenServer i KVM – wszystko obsługiwane za pośrednictwem pojedynczej aplikacji. Niezależnie od konfiguracji i hybrydyzacji platformy oraz jej lokalnego lub zdalnego charakteru, całkowite zarządzanie bezpieczeństwem odbywa się za pośrednictwem jednej zunifikowanej konsoli przy zachowaniu pełnej efektywność systemu.

 • Ochrona firmy przed atakami DDoS

  Aby skutecznie chronić się przed atakami DDoS potrzebujesz rozwiązania, które będzie w stanie wykrywać je najszybciej jak to możliwe. Kaspersky DDoS Protection walczy z atakami na dwóch frontach: poprzez dane na temat ataków DDoS oraz całą infrastrukturę zabezpieczającą przed tego rodzaju zagrożeniami. Nasz zespół do spraw bezpieczeństwa wykorzystuje zaawansowane metody monitorowania krajobrazu zagrożeń DDoS, aby wyprzedzić działania przestępców – dzięki temu możliwe jest wcześniejsze wykrycie ataków DDoS.

24/7

Pomoc techniczna na najwyższym poziomie i profesjonalne usługi

Profesjonalna pomoc dostępna zawsze, kiedy jej potrzebujesz. Dostępna w ponad 200 krajach, 34 biurach na całym świecie, 24/7/365. Skorzystaj z naszych pakietów pomocy technicznej na najwyższym poziomie lub skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby mieć pewność, że maksymalnie wykorzystujesz swoją ochronę od Kaspersky.

Ryzyko

Cyberataki są jednymi z najniebezpieczniejszych zagrożeń dla branży telekomunikacyjnej. Cyberprzestępcy stosują coraz to nowsze i bardziej wyszukane techniki. Niestety, zbyt wiele firm nadal polega na nieaktualnych technologiach, próbując chronić swój biznes przed współczesnymi i przyszłymi zagrożeniami.

 • Atak ukierunkowany może mieć miejsce teraz, bez Twojej wiedzy.

 • Ataki DDoS mogą sprawić, że dostęp do całego system informacji będzie niemożliwy.

 • Ukryta, szkodliwa aktywność jest częstym problemem.

 • Utrata poufnych danych jest bardziej kosztowna niż utrata pieniędzy.

 • Ataki na centra danych często powodują olbrzymie szkody.

 • Kwestia zgodności z obowiązującym prawem i regulacjami może stanowić wyzwanie.

Aby dowiedzieć się, w jaki sposób prawdziwe cyberbezpieczeństwo może wspomóc strategię ochrony w Twojej firmie, skontaktuj się z naszymi ekspertami.