Nasza oferta

Rozwiązanie Kaspersky Security for Storage integruje się z firmowymi urządzeniami NAS i serwerami plików, zabezpieczając wszystkie działania na poziomie plików, niezależnie od ich pochodzenia. Taka integracja zapewnia elastyczną, skalowalną i ponadprzeciętną skuteczność oraz nie wywiera negatywnego wpływu na wydajność czy produktywność systemów do przechowywania danych ani na komfort użytkowania przez użytkownika.

Kaspersky Security for Storage zapewnia zaawansowaną ochronę magazynów danych podłączanych do sieci i serwerów plików bez względu na rozmiar instalacji.


 • Ochrona, która działa zawsze

  Niezawodna ochrona w czasie rzeczywistym magazynów danych, która korzysta z funkcji autoochrony w celu zapewnienia ciągłości działania.

 • Zintegrowana ochrona dowolnych operacji na plikach

  Silnik zabezpieczający przed szkodliwymi programami nieustannie chroni operacje dokonywane na plikach na urządzeniach NAS i serwerach plików, bez względu na ich pochodzenie.

 • Zachowanie wydajności magazynu danych

  Ponadprzeciętna cyberochrona i efektywność zasobów dla urządzeń NAS i serwerów plików.

Branże

Szkodliwe oprogramowanie może rozprzestrzeniać się w organizacji w zatrważającym tempie. Z tego względu ochrona urządzeń NAS i serwerów plików przed atakami ma znaczenie krytyczne.

Wykorzystywane technologie

 • Zabezpieczanie danych bez względu na to, gdzie są przechowywane

  Wrażliwe dane firmowe są zwykle przechowywane w wielu miejscach chmury prywatnej klasy korporacyjnej. Bez względu na to, z jakiej korzystasz struktury i jaka jest konfiguracja Twojego środowiska przechowywania danych — czy są to urządzenia NAS, zwykłe serwery plików czy inne rozwiązania — nasze rozwiązanie bezpieczeństwa bezproblemowo współpracuje z istniejącą infrastrukturą.

 • Każda operacja na pliku jest chroniona z założenia

  Dzięki integracji z najpopularniejszymi magazynami danych podłączonymi do sieci za pomocą protokołów ICAP i RPC rozwiązanie Kaspersky Security for Storage może skanować działania na poziomie plików w dowolnym urządzeniu służącym do przechowywania danych. Po każdym uruchomieniu, przesłaniu lub zmodyfikowaniu pliku zostaje on automatycznie przeskanowany — podejrzane obiekty są leczone lub usuwane i poddawane kwarantannie w celu dalszej analizy. Oszczędzający zasoby silnik używa zaawansowanych technologii, w tym analizy heurystycznej, zapewniając najwyższy poziom ochrony przed szkodliwymi programami, przy czym jego działanie wpływa na użytkowników końcowych w minimalnym stopniu.

 • Stabilność i dostępność klasy korporacyjnej

  Wyjątkowo duża odporność na awarie jest wynikiem zastosowania prostej architektury, która wykorzystuje ujednolicone komponenty zaprojektowane i utworzone tak, aby działały bezbłędnie. W efekcie powstaje stabilne i elastyczne rozwiązanie, które w przypadku wymuszonego zamknięcia automatycznie uruchomi się ponownie, nieustannie zapewniając ochronę. Rozwiązanie to wspiera również konfiguracje dodatkowe, które są odpowiedzialne za wysoką dostępność i zrównoważone obciążenie w celu zapewnienia zawsze aktualnej ochrony, bez względu na to, jak rozwija się Twoja firma.

24/7

Pomoc techniczna na najwyższym poziomie i profesjonalne usługi

Profesjonalna pomoc dostępna zawsze, kiedy jej potrzebujesz. Dostępna w ponad 200 krajach, 34 biurach na całym świecie, 24/7/365. Skorzystaj z naszych pakietów pomocy technicznej na najwyższym poziomie lub skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby mieć pewność, że maksymalnie wykorzystujesz swoją ochronę od Kaspersky.

Wymagania systemowe

Zagrożenia

Szkodliwe programy mogą rozprzestrzeniać się w organizacji przerażająco szybko, wykorzystując do tego nowoczesne sieci. W nieustannie zmieniającym się krajobrazie zagrożeń nieumyślne umieszczenie jednego zainfekowanego pliku w magazynie pamięci może sprawić, że narazi on na zagrożenia każdy węzeł sieci.

 • Poważny wyciek danych może mieć bezpośredni wpływ na ciągłość działania całej firmy.

 • Produkty zabezpieczające, które za każdym razem skanują te same pliki, marnują zasoby. 

 • Zdecentralizowane zarządzanie zaciemnia obraz tego, ile danych naprawdę jest chronionych. 

 • Dane przesyłane między zasobami sieciowymi a firmowymi magazynami pamięci mogą zostać narażone na zagrożenia.

 • Pliki, które nie zostaną przeskanowane na początku, mogą zwiększyć podatność firmy na zagrożenia.

 • Cyberprzestępcy mogą zaatakować infrastrukturę urządzeń NAS, pomijając punkty końcowe.

Współpraca

Dzięki owocnej współpracy z globalnymi dostawcami rozwiązanie Kaspersky Security for Storage zapewnia wyjątkową ochronę wielu platformom służącym do przechowywania.

Aby dowiedzieć się, w jaki sposób prawdziwe cyberbezpieczeństwo może wspomóc strategię ochrony w Twojej firmie, skontaktuj się z naszymi ekspertami.