O produkcie

Niezliczona ilość dokonywanych transakcji i nieustanny obrót gotówki czynią sektor usług finansowych niezwykle kuszącym celem dla najgroźniejszych cyberprzestępców. Oczywistym faktem jest skupienie uwagi cyberprzestępców na samych dostawcach usług finansowych, którzy stanowią bardziej wymagające, lecz wartościowe cele. Przy tak zaawansowanych technologiach wykorzystywanych w oszustwach finansowych, ataki na zwykłych, pojedynczych klientów są nieopłacalne. Wielowarstwowa ochrona firmy Kaspersky oferuje pomoc dostawcom usług finansowych we wdrażaniu strategii bezpieczeństwa adaptacyjnego.

Kaspersky jest pionierem w dziedzinie pomagania firmom w zakresie adaptacji strategii bezpieczeństwa. Jako światowy lider w dostarczaniu inteligentnych technologii zapewniamy ochronę systemów i danych biznesowych przed zaawansowanymi zagrożeniami i atakami ukierunkowanymi. Pomagamy firmom w minimalizowaniu ryzyka i wykrywaniu ataków w ich początkowym stadium, radzeniu sobie z atakami mającymi miejsce aktualnie oraz zapobieganiu działaniom cyberprzestępców w przyszłości.


 • Wykrywanie ataków ukierunkowanych

  Kompletne, wielowektorowe wykrywanie i neutralizowanie zaawansowanych cyberzagrożeń oraz ataków ukierunkowanych

 • Ochrona punktów końcowych, bankomatów i terminali płatniczych (POS)

  Rozwiązanie przygotowane z myślą o systemach wbudowanych, bankomatach i terminalach POS

 • Ochrona chmury hybrydowej

  Ochrona bez granic zaprojektowana z myślą o organizacjach wykorzystujących chmurę hybrydową

 • Ekspercka wiedza o cyberzagrożeniach dla odizolowanych sieci

  Informacje o cyberzagrożeniach, łącznie z zaleceniami dotyczącymi ochrony

Studia przypadków

Wykorzystywane technologie

 • Zachowanie ciągłości pracy biznesu oraz dostępności usług

  Zminimalizowane ryzyko związane z cyberzagrożeniami w połączeniu z udoskonalonymi, inteligentnymi technologiami oznaczają, że Twoja firma może oferować klientom szerszy zakres usług, a także zabezpieczyć bieżącą ofertę. Mając do czynienia z technologiami takimi jak zapobieganie oszustwom czy skuteczne wykrywanie zaawansowanych zagrożeń, większość cyberprzestępców woli skupić się łatwiejszych i słabiej zabezpieczonych celach. Innymi słowy, Twoja firma jest zbyt dobrze chroniona, by warto było ją atakować.

 • Natychmiastowe wykrywanie trwających ataków

  Im wcześniej wiadomo, że firma jest celem rozgrywającego się ataku, tym szybciej można zapobiec szkodom, które mogą powstać w wyniku takiego incydentu. Kaspersky nie oferuje jedynie ochrony prewencyjnej, lecz także dostarcza innowacyjne technologie wykrywania, które natychmiast identyfikują moment rozpoczęcia ataku na Twoje systemy. Platforma Kaspersky Anti Targeted Attack, jako cześć strategii bezpieczeństwa adaptacyjnego, zapewnia zaawansowaną technologię wykrywania, która znacznie wykracza poza tradycyjne zabezpieczenia oparte na metodach zapobiegawczych.

 • System bezpieczeństwa adaptacyjnego

  Procesy przewidywania i zapobiegania mają na celu powstrzymanie danej czynności, zanim przekształci się w incydent zagrażający bezpieczeństwu. Systemy wykrywania i szybkiego reagowania definiują potencjalne zagrożenie i sposób naprawy szkód. Reakcja na każdym kolejnym etapie wymaga większego zużycia zasobów, niż ma to miejsce wcześniej.

  Działy IT często borykają się z ograniczonym, odgórnie przydzielonym budżetem, który niejednokrotnie nie jest w stanie zapewnić odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Dzięki podejściu oferowanemu przez Kaspersky wszystkie komponenty ochrony mogą pochodzić od jednego dostawcy, co gwarantuje pełną integrację, łatwiejsze wdrożenie i sprawniejsze działanie.

24/7

Pomoc techniczna na najwyższym poziomie i profesjonalne usługi

Profesjonalna pomoc dostępna zawsze, kiedy jej potrzebujesz. Dostępna w ponad 200 krajach, 34 biurach na całym świecie, 24/7/365. Skorzystaj z naszych pakietów pomocy technicznej na najwyższym poziomie lub skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby mieć pewność, że maksymalnie wykorzystujesz swoją ochronę od Kaspersky.

Ryzyko

Cyberataki są jednymi z najniebezpieczniejszych zagrożeń dla sektora usług finansowych. Cyberprzestępcy stosują coraz to nowsze i bardziej wyszukane techniki. Niestety, zbyt wiele firm nadal polega na nieaktualnych technologiach, próbując chronić swój biznes przed aktualnymi i przyszłymi zagrożeniami.

 • Atak ukierunkowany może mieć miejsce w tym momencie, bez Twojej wiedzy.

 • Ukryta, szkodliwa aktywność jest częstym problemem.

 • Ataki na centrum danych często powodują olbrzymie szkody.

 • Ataki typu ransomware mogą zablokować krytyczne dane i urządzenia.

 • Utrata poufnych danych jest bardziej kosztowna niż utrata pieniędzy.

 • W wielu przypadkach zachodzi konieczność spełnienia wymogów regulacyjnych i zgodności z branżowymi standardami.

Aby dowiedzieć się, w jaki sposób prawdziwe cyberbezpieczeństwo może wspomóc strategię ochrony w Twojej firmie, skontaktuj się z naszymi ekspertami.