O produkcie

Aby ochronić firmę przed atakami DDoS, potrzebujesz rozwiązania, które wykryje ataki tak szybko, jak to możliwe. Kaspersky DDoS Protection zwalcza ataki na dwóch frontach: poprzez analizę DDoS i poprzez specjalną infrastrukturę ochronną autorstwa Kaspersky. Nasze zespoły odpowiedzialne za analizę bezpieczeństwa używają nietradycyjnych metod w celu monitorowania krajobrazu zagrożeń DDoS, aby być o krok przed przestępcami. Dzięki temu ataki DDoS możemy wykrywać jeszcze wcześniej. Zapewniając bezpieczeństwo Twojej firmie, korzystamy z technologii znajdujących się zarówno na miejscu, jak i poza przedsiębiorstwem:

Kaspersky DDoS Protection zapewnia całkowicie zintegrowaną ochronę przed atakami DDoS, umożliwiając ciągłość działania krytycznych zasobów online i infrastruktury. Od nieustannej analizy ruchu internetowego przez informowanie o możliwych atakach, otrzymywanie ruchu przekierowanego, oczyszczanie go i zwracanie „czystych” danych — Kaspersky DDoS Protection zapewnia wszystko, czego Twoja organizacja potrzebuje, aby zwalczać wszelkie formy ataków DDoS i łagodzić ich ewentualne skutki.


 • Analiza ruchu 24x7x365

  Unikatowa technologia sensorów w celu sprawdzania ruchu w czasie rzeczywistym

 • Tryby pracy ciągłej i na żądanie

  Przekierowanie ruchu do centrów czyszczących w sposób ciągły lub na żądanie

 • Wysoce skalowalne centra czyszczenia zlokalizowane w Europie

  Wysoce skalowalne i odporne na awarie centra w Amsterdamie i Frankfurcie

 • Zespół ds. reagowania w sytuacjach nagłych 24/7

  Specjalny zespół ds. reagowania w sytuacjach nagłych składa się z ekspertów firmy Kaspersky i działa w trybie 24/7, monitorując anomalie, łagodząc skutki ataków i zapewniając klientom wsparcie.

Branże

Rozwiązanie spełnia wymagania w zakresie ochrony bez względu na ograniczenia firm.

Wykorzystywane technologie

 • Analiza bezpieczeństwa

  Firmy ze wszystkich sektorów cierpią na brak aktualnych, odpowiednich danych, które umożliwiają im zarządzanie ochroną przed zagrożeniami związanymi z IT. Bogate doświadczenie Kaspersky i dokładna analiza każdego aspektu cyberbezpieczeństwa czynią z nas zaufanego partnera dla najważniejszych organów ścigania i agencji rządowych na całym świecie. Celem naszej współpracy jest nieustanne ulepszanie wykrywania i ochrony przed atakami DDoS.

 • Jak to działa

  Zainstalowany w naszej chmurze DDoS Protection Cloud lub w Twojej organizacji sensor gromadzi dane o ruchu w celu wygenerowania profili typowego zachowania osób odwiedzających oraz przygotowywania różnych szablonów ruchu. Wszelkie dane są monitorowane w czasie rzeczywistym, tak aby można było zidentyfikować wszelkie anomalie wskazujące możliwy atak i natychmiast na nie zareagować.

  Równolegle nasi eksperci analizy cyberbezpieczeństwa nieustannie monitorują krajobraz zagrożeń DDoS, pracując nad zidentyfikowaniem planowanych ataków.

 • Kompletna usługa – od wykrycia po raport po ataku

  Kaspersky DDoS Protection obejmuje każdy etap ochrony firmy przed atakami DDoS:

  • analiza ruchu internetowego – 24/7,
  • informowanie o każdym możliwym ataku,
  • przekierowywanie ruchu do naszego centrum czyszczenia,
  • zwracanie „czystego” ruchu do sieci klienta.

24/7

Pomoc techniczna na najwyższym poziomie i profesjonalne usługi

Profesjonalna pomoc dostępna zawsze, kiedy jej potrzebujesz. Dostępna w ponad 200 krajach, 34 biurach na całym świecie, 24/7/365. Skorzystaj z naszych pakietów pomocy technicznej na najwyższym poziomie lub skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby mieć pewność, że maksymalnie wykorzystujesz swoją ochronę od Kaspersky.

Zagrożenia

Każda luka w ochronie pozostawia krytyczne usługi IT podatne na ataki DDoS:

 • usługi mogą zostać zawieszone,

 • atak może spowodować poważne konsekwencje finansowe dla firmy,

 • atak może okazać się „zasłoną dymną” i ukrywać coś znacznie gorszego,

 • szkody na reputacji spowodowane przez atak DDoS mogą być znaczne.

Aby dowiedzieć się, w jaki sposób prawdziwe cyberbezpieczeństwo może wspomóc strategię ochrony w Twojej firmie, skontaktuj się z naszymi ekspertami.