Produkt

Kaspersky Endpoint Detection and Response Optimum


 • Odkryj zagrożenia unikające wykrycia
  Wykrywanie i analiza w przyjaznym środowisku
 • Bądź proaktywny
  Szybkie reagowanie na zagrożenia na punktach końcowych

Podstawowe informacje

Stosowanie zagrożeń unikających wykrycia nie wymaga od cyberprzestępców dużego nakładu pracy, umożliwiając im jednocześnie generowanie poważnych strat u ofiar. Na korzyść atakujących działa ograniczona widoczność potencjalnych zagrożeń i brak zasobów w działach IT firm. Rozwiązanie Kaspersky Endpoint Detection and Response (EDR) Optimum zapewnia zaawansowane wykrywanie, prowadzenie analizy i automatyczną reakcję. Ten łatwy do użycia pakiet zapewni Twojej firmie ochronę przed najnowszymi zagrożeniami.

Najważniejsze funkcje

Jako firma przywiązująca dużą wagę do badań w zakresie cyberzagrożeń, Kaspersky zawsze koncentruje się na dostarczaniu technologii, których użytkownicy potrzebują, a nie na popularnych w danym momencie aplikacjach.
 • Podstawowa funkcjonalność EDR

  Zacznij budować swoje możliwości reagowania na incydenty dzięki prostym, zautomatyzowanym funkcjom EDR.

  • Pełna widoczność – wykrywaj zagrożenia na punktach końcowych
   Zdobądź ważne informacje dzięki automatycznemu wykrywaniu i znajdź czyhające w ukryciu zagrożenia dzięki wskaźnikom włamania (IoC).
  • Łatwe w użyciu narzędzia analityczne – dowiedz się więcej o cyberatakach
   Przeprowadź analizę przyczyn źródłowych oraz dowiedz się, skąd pochodzi atak, jak ewoluował i co udało mu się zrobić.
  • Automatyczna reakcja – działaj szybko, aby uniknąć szkód
   Podejmuj błyskawiczne działania za pomocą „jednego kliknięcia”, aby zapobiegać rozprzestrzenianiu się zagrożeń, i korzystaj z automatyzacji, aby reagować na zagrożenia, gdy zostaną wykryte.
 • Rozwiązanie stworzone z uwzględnieniem potrzeb firm korzystających z chmury

  Większa wydajność zabezpieczeń i łatwe wdrożenie bez zwiększania złożoności infrastruktury informatycznej.

Wyróżnienia

Produkty firmy Kaspersky są regularnie oceniane przez czołowe na świecie firmy badawcze. Testy i przeglądy niezmiennie potwierdzają nasze możliwości w zakresie pomagania firmom i klientom w ochronie i rozwoju w obliczu zmian.

Przykłady użycia

Dowiedz się błyskawicznie, że jesteś na celowniku
Dzięki rozwiązaniu Kaspersky EDR Optimum możesz importować wskaźniki włamań (IoC) dotyczące najnowszych ataków ze źródeł zewnętrznych, takich jak serwis SecureList.com, i przeprowadzać okresowe skanowanie w całej infrastrukturze, aby natychmiast wykrywać zagrożenia i reagować na nie. Takie możliwości są również przydatne, gdy organ regulacyjny będzie wymagać przeprowadzenia skanowania w poszukiwaniu określonych wskaźników.
Sprawdzaj, czy zagrożenie jest groźniejsze, niż uważasz
Gdy zagrożenie zostanie automatycznie wykryte i wyeliminowane, możesz przyjrzeć się mu bliżej. Jeśli chodzi o zagrożenia unikające wykrycia, często możliwe do wykrycia szkodliwe funkcje są wdrażane przez niepozorne procesy nadrzędne, które mogą doprowadzić do znaczących szkód, jeśli nie zostaną wykryte. Wyspecjalizowane narzędzia pozwalają szybko analizować wykryte zagrożenia i poznawać ich prawdziwą przyczynę.

Wzmocnij swoją ochronę dzięki Kaspersky Optimum Security

Korzystaj z możliwości, jakie daje rozwiązanie Kaspersky EDR Optimum, szkolenia zwiększające świadomość w kwestiach bezpieczeństwa, zaawansowane wykrywanie za pomocą technologii piaskownicy – lub wybierz ochronę zarządzaną w postaci Kaspersky Optimum Security.