Nasza oferta

Kaspersky Endpoint Security zapewnia niezawodną, przygotowaną z myślą o użyciu w przedsiębiorstwach platformę bezpieczeństwa, której zadaniem jest dostarczanie danych w celu wspierania działania centrum operacji bezpieczeństwa. Ochroną i lukami pojawiającymi się na punktach końcowych można zarządzać z poziomu jednej konsoli, co zwiększa skuteczność i zmniejsza całkowity koszt posiadania infrastruktury.


 • Kontrola punktów końcowych

  Zastosowana w sposób scentralizowany łatwa i skuteczna kontrola sieci, urządzeń i aplikacji zmniejsza powierzchnię ataku i dba o bezpieczeństwo użytkowników

 • Endpoint Detection and Response

  Wykrywanie zaawansowanych zagrożeń w celu eliminowania kosztów i zakłóceń działalności biznesowej

 • Ochrona serwerów krytycznych

  Zaawansowana ochrona przed cyberzagrożeniami, takimi jak ransomware, zaprojektowana specjalnie z myślą o zachowaniu wysokiej wydajności serwerów firmowych

 • Zgodność z przepisami RODO/GDPR

  Kaspersky Endpoint Security pomaga inspektorom ochrony danych w zabezpieczaniu danych klientów i pracowników, zapobieganiu incydentów bezpieczeństwa oraz łagodzeniu ryzyka wycieku danych.

Klienci docelowi

Rozwiązanie spełnia wymagania w zakresie ochrony bez względu na ograniczenia firm.

Studia przypadków

Przykłady użycia produktów zabezpieczających firmy Kaspersky

Wyróźnienia

Wykorzystywane technologie

 • Ochrona wielowarstwowa zapobiega wszelkim formom cyberzagrożeń

  Zapewnienie każdemu punktowi końcowemu pełnej ochrony przed różnymi formami zaawansowanych zagrożeń jest najważniejsze. Aby kompleksowo zabezpieczyć każdy punkt końcowy znajdujący się w firmie i poza nią, należy zastosować podejście wielowarstwowe. Nasze technologie wykorzystują najlepsze źródła analizy zagrożeń przeprowadzanej w czasie rzeczywistym oraz płynnie się uzupełniają, aby zapewnić bezpieczeństwo bez luk, a z drugiej strony nieustannie ewoluują, aby chronić Twoją firmę przed nawet najnowszymi i najbardziej wyrafinowanymi zagrożeniami, w tym exploitami dnia zerowego.

 • Wszechstronna kontrola każdego punktu końcowego

  Nasze nieustannie ewoluujące technologie zabezpieczające są dodatkowo wspierane przez potężne narzędzia kontroli i ochrony danych. W pełni zautomatyzowana kontrola aplikacji z dynamicznym tworzeniem białych list i trybem odmowy domyślnej znacząco zmniejsza ryzyko ataków dnia zerowego, a z kolei pełnoprawna kontrola urządzeń pomaga chronić systemy i dane, dzięki czemu to Ty kontrolujesz, które urządzenia mogą uzyskiwać dostęp do Twojej sieci. Każda konkretna maszyna uzyskująca dostęp do nieodpowiednich lub niepotrzebnych stron internetowych może podlegać kontroli i blokowaniu.

 • Chroń swoje poufne dane na każdym punkcie końcowym

  Silne szyfrowanie, transparentne z punktu widzenia użytkownika, w pełni zabezpiecza poufne i wrażliwe dane w locie, na urządzeniach przenośnych i nie tylko. Jeśli urządzenia lub pliki zostaną utracone lub skradzione, odpowiednio wdrożone zasady bezpieczeństwa, szyfrowanie oraz funkcja kontroli aplikacji i urządzeń mogą pomóc w ochronie danych. Kaspersky oferuje szyfrowanie na poziomie plików i folderów (FLE) oraz szyfrowanie całego dysku (FDE), obejmujące wszystkie możliwe scenariusze użycia.

24/7

Pomoc techniczna na najwyższym poziomie i profesjonalne usługi

Profesjonalna pomoc dostępna zawsze, kiedy jej potrzebujesz. Dostępna w ponad 200 krajach, 34 biurach na całym świecie, 24/7/365. Skorzystaj z naszych pakietów pomocy technicznej na najwyższym poziomie lub skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby mieć pewność, że maksymalnie wykorzystujesz swoją ochronę od Kaspersky.

Zagrożenia

Większość cyberataków rozpoczyna się od jednego lub kilku punktów końcowych, zatem ich ochrona jest niezmiernie istotna w całej strategii bezpieczeństwa. Kaspersky Endpoint Security pomaga uniknąć:

 • strat operacyjnych wynikających z ataków ransomware,

 • strat finansowych wynikających z ataków z wykorzystaniem exploitów,

 • strat na reputacji będących wynikiem wycieku danych,

 • zakłóceniom w działalności firmy z powodu ataków na dużą skalę,

 • kosztów operacyjnych poniesionych w wyniku stosowania wielu produktów zabezpieczających,

 • strat finansowych spowodowanych atakami z wykorzystaniem infekcji urządzeń mobilnych.

Zaufaj znanej firmie

Z produktów zabezpieczających Kaspersky korzysta już wiele światowych firm.

Aby dowiedzieć się, w jaki sposób prawdziwe cyberbezpieczeństwo może wspomóc strategię ochrony w Twojej firmie, skontaktuj się z naszymi ekspertami.